White Mandarin

Українська компанія CHOICE ('Chois', з англ. - вибір) була заснована 3 березня 2004 року в місті Києві. для 14 років завдяки розробленим нами ексклюзивним продуктам ми допомогли тисячам людей впоратися з найрізноманітнішими недугами, зберегти здоров'я і продовжити молодість. Серія продуктів для лікувально-оздоровчого харчування «Choice» на основі пророщених зерен злаків, рослинних ферментів і фітогормонів відома на ринку України з 2004 року. Унікальна технологія пророщування зерен багаторазово підвищує в них вміст вітамінів, рослинних білків і активних ферментів. Вся продукція пройшла клінічні випробування на базі Інституту педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, і 2003 році отримала міжнародний патент.

для 14 років компанія «CHOICE» заслужила довіру багатьох вітчизняних і зарубіжних споживачів. Ми пишаємося дипломами, якими були відзначені лікувально-профілактичні фітокомплекси, продукти здорового харчування і натуральні косметичні засоби, випускаються під нашими торговими марками, а також нагородами компанії за успіхи в бізнесі. Але при цьому ми не збираємося зупинятися на досягнутих результатах, ми постійно вдосконалюємось для вас!
З 2012 року ми почали випуск натуральної косметики під торговою маркою «White Mandarin». Косметичні засоби «White Mandarin» виробляються виключно на основі рослинної сировини, не містять продуктів нафтохімії, SLS і SLES, силіконовий, парабени, синтетичних ароматизаторів і барвників, небезпечних для шкіри, волосся і здоров'я людини в цілому.