Добра Їжа

Продукти здорового харчування торгової марки «ДОБРА їжа» випускаються українською компанією «CHOICE» ('Chois', з англ. - вибір), яка була заснована в 2004 році. для 10 років роботи компанія стала визнаним лідером з виробництва лікувально-профілактичних фітокомплексів і продуктів здорового харчування. Крім того, кілька років тому ми налагодили виробництво натуральної косметики, а в найближчому майбутньому планується випуск товарів з натуральної сировини для догляду за будинком.

Компанія «CHOICE» ставить за мету своєї діяльності поліпшення здоров'я, якості життя і добробуту людей. У нашій компанії діє програма лояльності, яка дає можливість заощадити до 30% від ціни продукту. Кожен бажаючий може стати партнером компанії і розвивати власний бізнес без вкладення значних коштів на початковому етапі.

Ми стартували як київська компанія, через кілька років вийшли на національний рівень, і на сьогоднішній день маємо вже близько 150 офіційних представництв в Україні. З 2004 року товарообіг компанії виріс в 65 раз, а кількість клієнтів досягло 40 тисяч чоловік в різних точках світу, включно з країнами СНД, Східної Європи, Ізраїль і США.

Компанія «CHOICE» була удостоєна звання «Передовик економіки України – 2012»Та інших нагород, і це привід для гордості, але все ж головне для нас - визнання клієнтами високої якості та ефективності наших продуктів.