[vc_row][vc_column][vc_column_text]
Як відбувається оплата за товар?

Варіантів оплати декілька:

  • Вибрати варіант “Оплачу ОНЛАЙН” – це оплата онлайн на сайті: ви можете оплатити через платіжний шлюз WayForPay (можливі варіанти оплати: Приват24, будь-якими картками Visa/ Master будь-яких банків та ін.)
  • Вибрати варіант “ОТРИМАТИ СМС з варіантами оплати” – вам прийде смс з номером картки ПриватБанку та варіантами, перший – сплатити повну суму замовлення (100%) та другий: 20% вартості замовлення, а суму, що залишилася (80%) при отриманні товару (накладений платіж)
  • Вибрати варіант “ПОКЛАДЖЕНИЙ ПЛАТЕЖ” – вам прийде смс з номером картки ПриватБанку, вам потрібно сплатити 100 грн, а суму, що залишилася при отриманні товару (накладений платіж)

*Якщо Ви бажаєте щоб Ваше замовлення було оброблене швидко – бажано при платежі в полі “Призначення платежу” – вказувати прізвище або номер замовлення, в іншому випадку ваш платіж може бути непізнаний і поки менеджер не зв’яжеться з вами і не ви не підтвердите платіж – замовлення не відправляється. (при оплаті онлайн ідентифікація відбувається автоматично)

Як я можу повернути товар?

Ви можете повернути або обміняти товар на протязі 14 днів після доставки Baшого зaазу. Це право гарантовано Законом України “Про захист прав споживача”.

Щоб повернути товари, пожалуйста, переконайтеся, що:

  • товарний вигляд і упаĸовѸa пpиyĸта не були пошкоджені, всі біpĸї та ярлиĸі на мiсті
  • товар не був у вжитку: відслідковують сліди використання
  • закладений Baмі товап підлягає поверненню та обміну
  • товар складений у ypaĸovĸy таким же чином, ĸaĸ і при пiпo

Підписувати нам писем на пошту choice-info@ukr.net з темою “Звернення”, фото і детальним опиненням ситуації

Ми самостійно оформимо заяву на повернення і зв’яжемося з Baми на протязі cyтоі з моменту отримання звернення

Я зробив(ла) оплату, коли я отримаю товар?

Протягом дня буває кілька відправок, зазвичай доставка займає 1 або 2 дні, і наступного дня зазвичай вже можна забирати товар у відділенні нової пошти.< /span>

Про магазин

Про нас

Послугами інтернет-магазину CHOICE скористалися вже понад 2 600 000 покупців і багато з них – постійні клієнти. Ми дуже цінуємо безліч відгуків та вражень, які наші клієнти залишають на сторінках товарів, адже вони дозволяють дізнатися різні думки про той чи інший продукт.

Команда v ретельно знайомиться з кожним брендом і намагається надати про товари якомога більше корисної інформації. Однак, завжди можливі додаткові питання, тому ми налагодили прямий зв’язок для клієнтів з представниками брендів. Питання легко поставити на сторінці продукту та отримати пряму відповідь представника бренду в Україні.

Ми завжди дякуємо своїм клієнтам

Краса має приносити задоволення, вірить CHOICE. Ми не любимо перешкод та складнощів. Програма лояльності приємно здивує та задовольнить усіх клієнтів. Ми пропонуємо найвигідніші умови без зайвих приміток: ми не маємо складних систем накопичення балів, знижка не залежить від тривалості співпраці та загальної суми замовлень за певний період. Якщо ми можемо запропонувати покупцям приємні ціни – вони автоматично відображаються на сайті та у вашому кошику. Спеціальні знижки на понад 100 брендів — з нами шопінг стає максимально простим і приємним!

Крім того, ми часто влаштовуємо конкурси, pre-тести, даруємо подарунки та сюрпризи. Адже відкривати нові бренди та б’юті-продукти так приємно! Слідкуйте за оновленнями у групах соціальних мереж і не проґавте можливість випробувати успіх.

Договір публічної оферти

Довір публічної оферти

Загальні положення

1.1. Справжня оферта, є офіційною пропозицією, далі за текстом – «Продавець», укласти Договір купівлі-продаж товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі за текстом – «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця «https://choice.kiev.ua (далі – «Інтернет-сайт»).

1.2. Моментом повного та безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, в рядки та за цінами, зазначеними на Інтернет-сайті Продавця.

Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

* «Товар» – моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети;

* «Інтернет-магазин» – відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи чи послуги шляхом здійснення електронної угоди.

* «Продавець» – компанія, що реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.

* «Покупець» – фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

* «Замовлення» – вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем під час розміщення замовлення та проведення оплати.

Предмет договору

3.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов’язується оплатити та прийняти Товар на умовах цього Договору.

Цей Договор регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

– добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;

– самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;

– оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

– обробка та доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину та наявний.

4.2. Кожна позиція може бути представлена ​​у замовленні в будь-якому кількості.

4.3. За відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов’язаний поставити Покупця до відома (телефоном або електронною поштою).

4.4. За відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

Порядок оплати замовлень

Накладеним платежем

5.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортних компаній за готівковий розрахунок у гривнях.

5.2. При не надходження коштів Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, куплених в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній, де здійснюється видача замовлень.

6.2. Разом із замовленням Покупцеві надаються документи згідно із законодавством України.

Права та обов’язки сторін:

7.1. Продавець має право:

– в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов’язань:

– своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:

– оформити замовлення в Інтернет-магазині;

– оформити електронний договір;

– вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальності за:

– Змін виробником зовнішній вигляд Товару;

– за незначну невідповідність кольорової гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різні кольорові передачі моніторів персональних комп’ютерів окремих моделей;

– за зміст та правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

– за затримку та перебої у наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), що відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

– за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою цього доступу до мережі Інтернет;

– за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів – IP, MAC-адреси, логіна та пароля третім особам;

8.3. Покупець, використовуючи надання йому доступу до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за вред, заподіяну його діями (особливо, навіть якщо під його логіном знаходилося іншу особу) особам або їх майну, юридичним особам, державі чи моральним принципам моральності.

8.4. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об’єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити та запобігти розумними способами.
8.5. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://ekokrasa.com.ua

9.2. Інтернет-магазин створінь для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної під час оформлення замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформлення замовлення та подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, у розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

9.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, яку надає Покупець, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно з метою обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та ін.

Порядок повернення товару належної якості

10.1. Повернення товару до Інтернет-магазину проводиться відповідно до чинного законодавства України.

10.2. Повернення товару до Інтернет-магазину проводиться за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат Інтернет-магазину пов’язаних з доставкою товару Покупцеві.

Термін дії договору

11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту отримання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цього пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України “Про електронну комерцію”.

11.2. До закінчення строку дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару шляхом повернення грошових коштів

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, у разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках, передбачених чинним законодавством України.

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин «Prolum.com.ua» на офіційному інтернет-сайті https://choice.kiev.ua має право, відповідно до законодавства України, надавати право користування інтернет платформою ФОП і юридичним особам для реалізації товару .

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
1